Kejvina Kthella publikon mesazhet me motrën e saj dhe të gjithë po bëhemi lëmsh: Sa fëmijë ka… (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella publikon mesazhet me motrën e saj dhe të gjithë po bëhemi lëmsh: Sa fëmijë ka… (FOTO)

Kejvina Kthella publikon mesazhet me motrën e saj dhe të gjithë po bëhemi lëmsh: Sa fëmijë ka… (FOTO)

Kejvina është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Velina e “Xing me Ermalin” merr vëmendjen në rrjetet sociale përmes pozave provokuese, por këtë herë na ka vënë trurin në punë, pas një pyetjeje që i ka dërguar motra e saj.

‘Nëse e zgjidhni këtë jeni gjeni. Zoti Smith kishte 4 vajza, secila prej tyre kishte një vëlla. Sa fëmijë ka zoti Smith. Nëse dështoni, duhet ta postoni si status. Unë humba”, ka shkruar motra e Kejvinës në statusin e saj. Më pas vajzat kanë ndarë në profilet te tyre bisedën për të zgjidhur ‘problemin’.

Me sa duket asnjëra nuk ja ka dalë.