PAS NDRYSHIMIT DRASTIK NË PAMJE/ Nuk do e besoni çfarë mase ka shkuar Fifi (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDRYSHIMIT DRASTIK NË PAMJE/ Nuk do e besoni çfarë mase ka shkuar Fifi (FOTO)

PAS NDRYSHIMIT DRASTIK NË PAMJE/ Nuk do e besoni çfarë mase ka shkuar Fifi (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë së fundmi në vëmendje pas ndryshimit drastik që pësoi në pamje. Fifi vendosi të binte goxha nga pesha duke bërë kështu një transformim të pamjes së saj.

Së fundmi, në një video të postuar në Instastory, këngëtarja ka treguar se çfarë mase ka shkuar dhe nuk do ju besohet.

Fifi thotë se ka shkuar masa S dhe është shumë e lumtur për këtë arritje.
“Shiheni belin, shiheni, masa S nanusha”, dëgjohet të thotë Fifi.