PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Pse të gjithë po flasin për sfidën e Kylie Jenner me Stormin (VIDEO) – AlpeGossip
PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Pse të gjithë po flasin për sfidën e Kylie Jenner me Stormin (VIDEO)

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Pse të gjithë po flasin për sfidën e Kylie Jenner me Stormin (VIDEO)

Të gjithë e njohim Kylien dhe po të gjithë e dimë se pika e saj e dobët është e bija, Stormi që jo pakherë ka bëmat e saj ndonëse në moshe fare të vogël.

Rasti i fundit, veçse bëri gjithe botën të flasë për të me Tweets e Tik Tok-e të shumta na tregoi edhe njëherë se vogelushja e dëgjon mamanë e saj ose të pakten kështu duket.

Sfida është fare e thjeshtë. Kylie i vendos tasin me çokollata para dhe i thotë se do e lejoj të konsumoj vetëm tre prej tyre por kur ajo të kthehet. Pra, Stormi duhet të presë e të durojë që të hajë. 

Ndërkohë që shume prej nesh me siguri kur e pa videon fillimisht mendoi se 2 vjeçarja do hante tre ose më shumë ajo na habiti kur priti dhe mundi ti merrte cokollatat vetëm kur bilionerja Kylie u rikthye.

Sot, video në Instagramin e Kyliet numeron plot 46.7 milion shikime dhe shumë prej nënave të reja janë bëre pjesë e sfides ku kuptohet që jo gjithmonë ia kanë dalë! AlpeGossip.al