NGA 500 EURO TEK TATUAZHI/ Vip-at që na befasuan me suprizën që i bënë nënës: Nga Mumajesi tek Mamaqi (FOTO) – AlpeGossip
NGA 500 EURO TEK TATUAZHI/ Vip-at që na befasuan me suprizën që i bënë nënës: Nga Mumajesi tek Mamaqi (FOTO)

NGA 500 EURO TEK TATUAZHI/ Vip-at që na befasuan me suprizën që i bënë nënës: Nga Mumajesi tek Mamaqi (FOTO)

Disa prej vip-ave të njohur përveç dedikimeve “të ëmbla” për partneren ata kanë zgjedhur të suprizojnë publikisht edhe nënën.

Këtë herë meshkujt e ekranit shqiptar janë treguar të ndjeshëm dhe na përlotën me gjestet e tyre të cilat e meritojnë një duartrokitje të madhe.

Nga surpriza “live” në emision deri tek  dedikimet me këngë, ishin disa nga mënyrat që djemtë zgjodhën të shprehnin dashurinë.

AlpeNews.al ju sjell disa nga personazhet e njohur që zgjodhën të suprizojnë nënën me gjestet emocionuese.

Emal Mamaqi

Moderatori i njohur zgjodhi që në ditën e lidnjes ti bënte të ëmës një supriz live gjatë emisionit. Ermali i dhuroi një tul me lule dhe para.

Erik Lloshi

Ditën e sotme këngëtari ka suprizuar duke treguar tatuazhin e ri të cilina ja ka kushtur nënës.

Jeton dikush në këtë botë që të do më shumë sesa veten.Ajo është nëna”: ishin fjalët që ishin shkruajtur në krahun e Erikut.

Flori Mumajesi

Flori Mumajesi ishte edhe fituesi i festivalit “Kënga Magjike”. Pas fitores këngëtari i pëlotur tregoi se këtë trofe ja dedikonte të ëmës .

Stresi

Pak para arrestimit Stresii na përloti të gjithëve me këngën dedikuar të ëmës. Gjatë performancës reperi i ulë në gjujë duke i thënë “të dua” live nga skena.

AlpeNews.al