Mirë ta bëri! Reperi i njohur shqiptar harron telefonin në shtëpi, ja çfarë i gjen bashkëshortja e tij! (FOTO) – AlpeGossip
Mirë ta bëri! Reperi i njohur shqiptar harron telefonin në shtëpi, ja çfarë i gjen bashkëshortja e tij! (FOTO)

Mirë ta bëri! Reperi i njohur shqiptar harron telefonin në shtëpi, ja çfarë i gjen bashkëshortja e tij! (FOTO)

Nuk ua urojmë asnjëherë një gjë të tillë!

Ai është një ndër reperat më të mirë shqiptarë, këngët e të cilit si solo ashtu edhe bashkëpunimet, janë kthyer në hite. Bëhet fjalë për reperin kosovar Lyrical Son i cili fatkeqësisht ka harruar të marrë me vete telefonin e tij kur ka dalë.

Për të gjithë të tjerë do ishte problem i madh, por mesa duket për Lyricalin aspak, madje bashkëshortja e tij ka bërë edhe një selfie me telefonin e reperit.

Mesa duket ai nuk fsheh asgjë për partneren saqë edhe telefonin e ka pa “password” sepse partnerja e tij ka gjetur mënyrën për të hyrë në llogarinë e reperit në Instagram dhe ka publikuar një foto të saj në Instastory.

“Dikush ka harruar telefonin në shtëpi. E hakerova” ka shkruar ajo mbi foto.