UPS: Të ftuarës në “Xing me Ermalin” i zbërthehet kopsa dhe i dalin reçipetat (FOTO) – AlpeGossip
UPS: Të ftuarës në “Xing me Ermalin” i zbërthehet kopsa dhe i dalin reçipetat (FOTO)

UPS: Të ftuarës në “Xing me Ermalin” i zbërthehet kopsa dhe i dalin reçipetat (FOTO)

E ftuar në “Xing me Ermalin”, mbrëmjen e sotme është këngëtarja shumë energjike, shumë e dashur për publikun dhe këngët e të cilës janë kthyer në hite e dëgjohen dhe kërcehen nga të gjithë, Genta Ismajli.

Genta kishte ardhur në emision e veshur me një fund dhe xhaketë të bardhë poshtë të cilës i dukeshin vetëm pak reçipetat.

Por si për ironi të fatit, teksa po fliste me moderatorin Ermal Mamaqi për operacionin që ka bërë për zvogëlimin e gjoksit, Gentës iu zbërthye kopsa e xhaketës.

Këngëtarja e kuptoi menjëherë, por teksa përpiqej ta mbërthente, reçipetat i dolën të gjitha para kamerës.