NJË FOTOGRAFE E VËRTETË/ Sara i bën Ledrit pozat më të nxehta të verës (FOTO) – AlpeGossip
NJË FOTOGRAFE E VËRTETË/ Sara i bën Ledrit pozat më të nxehta të verës (FOTO)

NJË FOTOGRAFE E VËRTETË/ Sara i bën Ledrit pozat më të nxehta të verës (FOTO)

Në prill të këtij viti Sara Hoxha dhe Ledri Vula konfirmuan lidhjen që përflitej prej vitesh në media. Që nga ai moment në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot dhe dedikimet e ëmbla.

Dyshja kanë shkuar me pushime dhe po shijojnë së bashku ditët e nxehta të verës në bregdet. Ledri ka publikuar së fundmi disa foto, duke zbuluar dhe aftësitë e Sarës si fotografe.

Në disa prej fotove në fjalë, bukuroshja ka fotografuar partnerin dhe dorën e saj mbi kraharorin e tij. Ndërsa në disa të tjera ajo ka fotografuar Ledrin në poza të ndryshme buzë detit.