EUROSONG 2018/ Me siguri e keni humbur këtë moment. Këngëtarja e Izraelit RREZOHET nga shkallët…(VIDEO) – AlpeGossip
EUROSONG 2018/ Me siguri e keni humbur këtë moment. Këngëtarja e Izraelit  RREZOHET nga shkallët…(VIDEO)

EUROSONG 2018/ Me siguri e keni humbur këtë moment. Këngëtarja e Izraelit RREZOHET nga shkallët…(VIDEO)

Ajo bëri një paraqitje shumë të mirë në gjysmëfinalen e parë të Eurosong. Përfaqësuesja e Izrael, Netta me këngën e saj “Toy” është një ndër pretendentet kryesore për të fituar këtë kompeticion të rëndësishm të muzikës në Europë.
Në përfundim të performancës së saj, Netta rrëmbeu duartrokitjet e publikut të shumtë që ndodheshin në skenën madhështore në Lisbonë, por diçka nuk ka shkuar dhe aq mirë në prapaskenë.Teksa po zbriste, me shpejtësi, shumë e emocionuar, këngëtarja u rrëzua. Fatmirësisht nuk u lënduar, dhe e kaloi me shumë sportivitet këtë moment.
Një një rast të tillë, ne do e thonin që “ka plasur syri i keq”, kështu që le ta shohim si diçka pozitive!

 

Ajo bëri një paraqitje shumë të mirë në gjysmëfinalen e parë të Eurosong. Përfaqësuesja e Izrael, Netta me këngën e saj “Toy” është një ndër pretendentet kryesore për të fituar këtë kompeticion të rëndësishm të muzikës në Europë. Në përfundim të performancës së saj, Netta rrëmbeu duartrokitjet e publikut të shumtë që ndodheshin në skenën madhështore në Lisbonë, por diçka nuk ka shkuar dhe aq mirë në prapaskenë. Teksa po zbriste, me shpejtësi, shumë e emocionuar, këngëtarja u rrëzua. Fatmirësisht nuk u lënduar, dhe e kaloi me shumë sportivitet këtë moment. Një një rast të tillë, ne do e thonin që “ka plasur syri i keq”, kështu që le ta shohim si diçka pozitive!

A post shared by City Radio Albania | City TV (@cityradioalbania) on