Ç PO NDODH/ Dua Lipa vjen me poza të çuditshme, fut në gojë … (FOTO) – AlpeGossip
Ç PO NDODH/ Dua Lipa vjen me poza të çuditshme, fut në gojë … (FOTO)

Ç PO NDODH/ Dua Lipa vjen me poza të çuditshme, fut në gojë … (FOTO)

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare, e cila ka fituar famë në të gjithë botën.

Bukuroshja shqiptare, së fundi ka publikuar disa imazhe ku e shohim shumë në formë, teksa pozon para aparatit fotografik.

Aty kishte ekspozuar këmbët e gjata dhe seksi, kurse kishte përdorur edhe shumë aksesor. Në këto imazhe shihet edhe teksa fut në gojë edhe një lule.

Sigurisht të gjitha këto imazhe janë në vazhdën e fotosesioneve që po i realizon Dua kohën e fundit.