E tmerrshme/ Depilon këmbët në pishinën e mbushur me njerëz (VIDEO) - AlpeGossip
E tmerrshme/ Depilon këmbët në pishinën e mbushur me njerëz (VIDEO)

E tmerrshme/ Depilon këmbët në pishinën e mbushur me njerëz (VIDEO)

Depilimi është shqetësimi më i madh i femrave gjatë pushimeve verore, por kjo grua shkoi më larg se ç’duhej.

Një turiste ka depiluar këmbët në një pishinë publike të mbushur me njerëz. Pamjet janë filmuar në Florida.

Ajo shihet e ulur buzë pishinës me një brisk në dorë duke u depiluar.

Dhe fare pranë saj, janë fëmijët duke u larë.

Rojet në pishinë nuk bëjnë asgjë për ta ndaluar, përveç personit që realizoi videon.

Videoja është bërë virale në internet.

Ajo është parë më shumë se 50.000 herë dhe ka më shumë se 1.600 komente.