“E KEMI PJESHKËRIMIN NË GJAK”/ Elton Ilirjani prezanton mbesën super yll (FOTOT) – AlpeGossip
“E KEMI PJESHKËRIMIN NË GJAK”/ Elton Ilirjani prezanton mbesën super yll (FOTOT)

“E KEMI PJESHKËRIMIN NË GJAK”/ Elton Ilirjani prezanton mbesën super yll (FOTOT)

Biznesmeni Elton Ilirjani tashmë është kth në një nga personazhet më të komentuar në media e që tërheq shumë vëmendjen me pozat e tij dhe stilin ekstravagant .

Së fundmi Eltoni ka prezantuar mbesën e tij Renee , me të cilën ka postuar një foto në Instastory duke e quajtur ” Supermbesa ” .

Renee në profilin e saj ka postuar gjithashtu foto me Eltonin duke shkruar : ” E kemi pjeshkërimin në gjak ” .

 

 

Nga fotot e postuara shihet se mbesa e Eltonit është shumë bukuroshe dhe super seksi . Ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës , aty ku jeton edhe vetë Elton Ilirjani .