Dikur fshihte djersët me € 500, shihni si Erik Fullani ‘mbulon’ në mijëra € moderatoren (VIDEO) – AlpeGossip
Dikur fshihte djersët me € 500, shihni si Erik Fullani ‘mbulon’ në mijëra € moderatoren (VIDEO)

Dikur fshihte djersët me € 500, shihni si Erik Fullani ‘mbulon’ në mijëra € moderatoren (VIDEO)

Erik Fullani është ndër personazhet më të përfolur në vend. Kjo pasi jo vetëm që është djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani por edhe për jetën e tij luksoze dhe shoqërinë me personazhe të ndryshëm VIP shqiptarë. Së fundmi Eriku ka qenë i ftuar në emisionin ‘Pop Culture’ me Dojna Mama. Në kuadër të emisionit dyshja kanë dale në një ‘Live Video’ në Instagram, ku u është përgjigjur ‘live’ pyetjeve të bëra nga fansat dhe një ndër ta komenton kështu:

“A ke naj € 500 për me na i dhonë?”, pyet komentuesi, ndërkohë Dojna shprehet se vazhdojnë me të njëjtin muhabet, duke iu referuar kohës kur Fullani fshihte djersët me € 500.

“Po sikur t’ia gjej një?” thotë Eriku, ku papritur i mbulon sytë moderatores me ‘lejla’ dhe më pas me një tjetër € 500. Shihni këtë moment në videon më poshtë, mos e humbisni./intv.al/