SURPRIZË!/ Zbulohet çifti më i ri në showbiz (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZË!/ Zbulohet çifti më i ri në showbiz (FOTO)

SURPRIZË!/ Zbulohet çifti më i ri në showbiz (FOTO)

Pasi u panë bashkë të shëtisnin nën dritën e hënës në një prej plazheve të Kalifornisë, “US Weekly” ka konfirmuar se dyshja e aktorëve Andrew Garfield dhe Susie Abromeit janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Dyshja nuk ka pranuar të bëjë asnjë koment publik lidhur me marrëdhënien e tyre, por ata janë parë nën shoqërinë e njëri-tjetrin në disa evente, që pas shëtitjes romantike në Malibu.

Sipas burimeve, gjatë kësaj jave çifti ka shijuar një darkë romantike në një prej restoranteve në Malibu.