MAMA PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare publikon portretin e vogëlushit të porsalindur – AlpeGossip
MAMA PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare publikon portretin e vogëlushit të porsalindur

MAMA PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare publikon portretin e vogëlushit të porsalindur

Gjira Kajtazi prej kohësh është larguar nga Shqipëria dhe muzika, megjithatë gjithmonë ka qenë pranë fansave të saj. Siç është bërë me dije nga vetë këngëtarja, pas 9 muajve të ëmbla shtatzëni, më në fund erdhi në jetë djali i saj. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet me vogëlushin e porsalindur dhe partnerin pranë saj. “Ky moment ndryshoi jetët tona përgjithmonë. Mirë se erdhr djali ynë, Moël Ibrahimaj. Faleminderit që na zgjodhe ne si mamanë dhe babain tënd. Po presim me padurim të njohim shpirtin tënd të guximshëm”, shkruan Gjira, duke zbuluar kështu dhe emrin gjerman që i ka vendosur djalit. Nuk kanë munguar komentet dhe urimet nga kolegët e saj dhe fansat. Nga fotoja, kuptohet se partneri i saj ka qenë gjatë gjithë kohës pranë Gjirës dhe prerjen e kordonit, ka vendosur ta bëjë personalisht. Me siguri Gjira do të organizojë një ‘mini-party’ kur djali i saj të shkojë në shtëpi për herë të parë, megjithatë kjo mbetet për t’u parë