LOJA E ORGANIZUAR NGA BANORËT/ Iliri: Këto janë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë – AlpeGossip
LOJA E ORGANIZUAR NGA BANORËT/ Iliri: Këto janë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë

LOJA E ORGANIZUAR NGA BANORËT/ Iliri: Këto janë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë

Banorët e “Big Brother” kanë organizuar një lojë, ku Ilirit i është dashur të thotë tre vajzat më tërheqëse brenda shtëpisë.

Sipas tij, vajzat më tërheqëse janë Beatrix, Beniada dhe Semi.

Kujtojmë se të trija vajzat janë në nominim, bashkë me Einxhelin, Fifin, Donaldin, Sarën, Dj Pm dhe Dagzin. Një prej tyre rrezikon të dalë mbrëmjen e sotme.