“E pashpirt, vdiqa, më është bërë dru”/ I vijnë SMS në Fb, vajza s’u beson syve kur mëson kush është – AlpeGossip
“E pashpirt, vdiqa, më është bërë dru”/ I vijnë SMS në Fb, vajza s’u beson syve kur mëson kush është

“E pashpirt, vdiqa, më është bërë dru”/ I vijnë SMS në Fb, vajza s’u beson syve kur mëson kush është

Ndodh shpesh që në rrjetet sociale të shkruajnë të panjohur, mesazhet e të cilëve fillojnë që nga komplimentet e deri te favoret seksuale.
Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur një 20-vjeçareje shqiptare, e cila ngacmohet nga një person 35-vjeçar, burrë i martuar dhe me fëmijë.

Si fillim ajo ka kujtuar se ka qenë ndonjë përdorues i zakonshëm, por s’u ka besuar syve kur ka parë se është burrë i martuar e me fëmijë.

Teksa vajza do që “ta heqë qafe”, duket se ai nuk ka ndërmend dhe vazhdon t’i shkruajë mesazhe nga më të ndryshmet.

Vajza ka dërguar në redaksinë e JOQ.al bisedat e shkëmbyera me të.

Ajo shkruan:

Prsh ndoshta edhe nuk do e postoni por po jua dergoj Ky maniak i cmendur ka muaj qe me dergon sms dhe kurr nuk i kam kthyer gje mbrapa. Do thoni ju he se kot keni bere si e veshtire? Jo un nuk bej si e tille e para sepse maniaku ne fjal eshte i martuar ka femijet ne profil e Po ashtu edhe gruan eshte 35 vj dhe shikojeni cfare fjalori perdore apo menyren se si flet. Turp per te si mashkull ne radhe te pare si baba si bashkeshort si i biri I nje nene etj. Un jam 20 vj aman jetoj jasht thjesht komentoj ne faqe shqiptare kur kam kohe dhe ato komente I bej per qef jo se dua te njoh njeri. Do doja ta benit publike nese eshte e mundur per te vetmen arsye nuk do doja qe neser ky maniak te lendoj nje femer apo ku ta di un. Ah edhe dicka ndryshe nga pjesa me e madhe e gjith atyre qe dergojn sms dhe duan te ngelin anonim un sja kam friken njeriu mund te publikoni Po ashtu edhe emer e cdo gje Ja Po ju bashkangjit bashk me kete sms edhe disa screenshot nga biseda me te Sms qe jane derguar ne fillim nga ai i kam fshire ju kerkoj ndjese por do e shikoni dhe ju qe un nuk i jap arsye te shkruaj me gjate por ai nuk ndalon Dreqi e mori nuk dua te rri duke bere bllok sa here hap fb”
Bisedat më poshtë: