“Ekspertët” shqiptarë në burgun francez: Ju tregojmë si të fshihni celularët në qeli (VIDEO) – AlpeGossip
“Ekspertët” shqiptarë në burgun francez: Ju tregojmë si të fshihni celularët në qeli (VIDEO)

“Ekspertët” shqiptarë në burgun francez: Ju tregojmë si të fshihni celularët në qeli (VIDEO)

Kemi parë shpesh që shqiptarë të burgosur në vendet evropiane të zënë faqet e para të gazetave apo hapësira të mëdha në portalet online.
Na ka ndodhur shpesh që të na vijnë përshëndetje nga burgjet e Anglisë, por mbrëmjen e sotme ka mbërritur një video mjaft e veçantë nga një burg në Francë.

Një i ri shqiptar, i cili ndan qelinë e tij së bashku me një bashkatdhetar tregon përmes një video, duke e demonstruar, se si të mbani celular në qeli, pa u kuptuar dhe pa e gjetur askush.

Kështu, zgjidhja që ata kanë gjetur është me të vërtetë gjeniale, ndaj do donin ta ndanin dhe me të burgosurit e tjerë përmes JOQ.al.

Video më poshtë: