“MBAROI MË NË FUND”/ Graniti u largua nga “Big Brother VIP”, e motra bën reagimin e çuditshëm (FOTO) – AlpeGossip
“MBAROI MË NË FUND”/ Graniti u largua nga “Big Brother VIP”, e motra bën reagimin e çuditshëm (FOTO)

“MBAROI MË NË FUND”/ Graniti u largua nga “Big Brother VIP”, e motra bën reagimin e çuditshëm (FOTO)

Graniti, një nga banorët më të komentuar për shkak të marrëdhënies me Fifin doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmjen e djeshme.  Ky vendim nuk u prit aspak mirë nga Fifi, e cila shpërtheu në lot.

Ndërsa Graniti u shpreh i lumtur për shkak të mallit për familjen dhe shoqërinë. Mesa duket e lumtur është edhe motra e Granitit, prezantuesja e njohur Genta Cana.

“Bravo Granit. Mbaroi më në fund”, është shprehur ajo në një postim në Instastory.