ALBANO BOGDO NUK PËRMBAHET/ Shihni çfarë i bën Kejvinës live në emision (FOTO) – AlpeGossip
ALBANO BOGDO NUK PËRMBAHET/ Shihni çfarë i bën Kejvinës live në emision (FOTO)

ALBANO BOGDO NUK PËRMBAHET/ Shihni çfarë i bën Kejvinës live në emision (FOTO)

Dy muaj pas largimit nga “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella u rikthye sot në ekran si e ftuar në “Duplex”. Modelja bukuroshe tërhoqi sigurisht vëmendjen e të gjithëve, ashtu si në çdo dalje të saj në ekran.

E veshur me një fustan të zi medekolte, Kejvina dukej në super formë dhe e përshtatur me rolin që i ishte caktuar.

Modelja u bë pjesë e një skeçi me Jul Dedën dhe Albano Bogdon. Me këtë të fundit Kejvina ishte në një takim që nuk shkoi si ç’duhet.

Albano gjatë skeçit u çmend pas Kejvinës duke ja vënë në dukje shpeshherë.asetet e saj.