FESTON SOT DITËLINDJEN/ Poni: Falenderoj Zotin për çdo bekim – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Poni: Falenderoj Zotin për çdo bekim

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Poni: Falenderoj Zotin për çdo bekim

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni, feston sot 41-vjetorin e lindjes.

Nëpërmjet një postimi në Instagram këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka falendruar të gjithaë ata që e kanë uruar, ndërsa falenderon Zotin dhe familjen për çdo gjë që ka arritur deri më tani.

“Falenderoj zotin per cdo bekim , falenderoj familjen qe cdo dite me ndihmon te jem nje njeri me i mire. Falenderoj te gjithe ata njerez qe kane pasur nje ndikim pozitiv ne jeten time , qofte edhe me nje fjale , apo gjest te vogel miresie! Faleminderit nga zemra per urimet ❤️ 08/11 per emrin nuk u menduan gjate sepse Nentori eshte muaji historik i Shiptareve , prandaj jam shume krenare për emrin qe mbaj mbi shpine 🦅Shqiponje”, shkruan Poni në Instagram.

Poni është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore për publikun shqiptar.

Këngët e Ponit janë bërë kryefjala e dasmave, ndërsa bashkëpunimet e Ponit me artistë të shquar janë të shumta, midis tyre Ylli Baka, Vaksë Curr, Ermal Fejzullahu dhe Altin Sulku