PËRVJETORI I MARTESËS/ Ledion Liço i bën Sarës dhuratën perfekte (FOTOT) – AlpeGossip
PËRVJETORI I MARTESËS/ Ledion Liço i bën Sarës dhuratën perfekte (FOTOT)

PËRVJETORI I MARTESËS/ Ledion Liço i bën Sarës dhuratën perfekte (FOTOT)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e martesës.

Nuk kishte se si në këtë ditë të mungonin surprizat. Ka qenë Ledioni që e ka befasuar Sarën me një dhuratë të veçantë.

Ai i ka blerë një set enësh nga modelja e famshme Chrissy Teigen.

Përmes një postimi në Instagram, Sara ka treguar se e pëlqrn shumë modelen dhe mesa duket frymëzohet nga gatimet e librit të saj

“Vij në shtëpi tek dhurata më e ëmbël nga bashkëshorti im, që e di se s’dua askënd më shumë se Chrissy Teigen”, shkruan Sara.

Screenshot_2.png

Sara-Hoxha-640x400.png