“SHIF ME SY E SO PËR TY”/ Oriola Marashi i çmendi të gjithë me fotot e fundit dhe nuk e ka aspak problem – AlpeGossip
“SHIF ME SY E SO PËR TY”/ Oriola Marashi i çmendi të gjithë me fotot e fundit dhe nuk e ka aspak problem

“SHIF ME SY E SO PËR TY”/ Oriola Marashi i çmendi të gjithë me fotot e fundit dhe nuk e ka aspak problem

Modelja bukuroshe Oriola Marashi ka publikuar së fundmi disa foto seksi ku shihet e veshur me rroba banjo të kuqe e buzë detit.

Ajo shfaqte duke lyer buzët e pranë ka një qenush çka e bën foton edhe më artistike.

Oriola e k ashoqëruar foton me përshkrimin si më poshtë:

“Shif me sy e so për ty”, dhe menjëherë një numër i madh komentesh kanë vërshuar në foton e saj.

Kujtojmë se disa ditë më parë ajo ishte pjesë e sfilatës së shtëpisë së modës “Guess”.

View this post on Instagram

Shif me sy e so për ty 🌶

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on