FESTË NË KARAIBE/ Princi George i Cambridge feston sot pesë vjetorin (FOTO) – AlpeGossip
FESTË NË KARAIBE/ Princi George i Cambridge feston sot pesë vjetorin (FOTO)

FESTË NË KARAIBE/ Princi George i Cambridge feston sot pesë vjetorin (FOTO)

Nuk i pëlqen të fotografohet dhe sa herë që paparacët apo fotografët përpiqen ta filmojnë ai gjithmonë kthen kokën në anën tjetër.
Fëmija i parë i Kate dhe William, Princi George feston sot 5 vjetorin. Një nga anëtarët më të vegjël të Buckingham Palace e feston ditëlindjen e tij në Karaibe.

George, i treti në radhë, do të jetë mbreti i ardhshëm.

Për familjen mbretërore angleze viti 2018 është një vit për tu kujtuar. Nga lindja e vëllait të George, Louis, i sapo pagëzuar, tek dasma e xhaxhait Harry, deri tek dita e tij e parë në shkollë.
Ai sapo ka lënë kopshtin duke filluar aventurën e shkollës në Thomas’s Battersea.