“KAM ARDHUR ME FRYMË TË RE”/ Efi i kërkoi votën për lidere, çfarë do bëjë Luiz Ejlli? – AlpeGossip
“KAM ARDHUR ME FRYMË TË RE”/ Efi i kërkoi votën për lidere, çfarë do bëjë Luiz Ejlli?

“KAM ARDHUR ME FRYMË TË RE”/ Efi i kërkoi votën për lidere, çfarë do bëjë Luiz Ejlli?

Duke kosumuar kafen e mëngjesit, Efi Dhedhes u kërkoi djemve votën e tyre për ta bërë atë lidere të javës.

Ajo tha se e ka studiuar situatën nga jashtë dhe se ka dëshirë të bëhet lidere për një javë. Qetsori i tha se vajzat nuk do ia japin votën, sidomos Jori.

Pjesë nga biseda:

Efi: Më dëgjoni mua se kam ardhur me frymë të re nga jashtë

Luizi: Do me u bërë lidere?

Efi: Po. Të lutem, të paktën ti mund të ma japësh votën tënde

Luizi: Nuk merret vota kështu, merret… Për ça janë fushatat elektorale, ka premtime

Efi: Ka premtime?

Luizi: Ujë 24 orë, varet ça ofron

Efi: Informacione nga jashtë