Bes Kallaku publikoi këngën e re/ Ja detaj që me siguri na shpëtoi të gjithve (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Bes Kallaku publikoi këngën e re/ Ja detaj që me siguri na shpëtoi të gjithve (FOTO+VIDEO)

Bes Kallaku publikoi këngën e re/ Ja detaj që me siguri na shpëtoi të gjithve (FOTO+VIDEO)

 

Pasi u bë baba për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes Ajka, Bes Kallaku ka lançuar këngën e tij më të re, në bashkëpunim me Gent Fatalin.

Kënga është pritur mirë nga publiku dhe tingujt e saj ritmikë me siguri do të na shoqërojnë gjatë kësaj vere. Mirëpo, me siguri nuk e keni vënë re një detaj në videoklipin e ‘Na vjen dita’.

Ambjenti ku është realizuar kënga është i njëjti me shtëpinë ku është xhiruar klipi ‘Dua’, i Encës, shtëpi e cila digjet në fund të klipit.