“NA NGRITE TENSIONIN…”/ Bluza e ngushtë i tregon më shumë seç duhet Alesia Bamit, reagojnë ndjekësit – AlpeGossip
“NA NGRITE TENSIONIN…”/ Bluza e ngushtë i tregon më shumë seç duhet Alesia Bamit, reagojnë ndjekësit

“NA NGRITE TENSIONIN…”/ Bluza e ngushtë i tregon më shumë seç duhet Alesia Bamit, reagojnë ndjekësit

Ka disa ditë që moderatorja e njohur, Alesia Bami, ndodhet me pushime në Mykonos të Greqisë. Ajo nuk ka nguruar që pushimet luksoze t’i ndajë edhe me ndjekësit e shumtë në profilin e saj në “Instagram”.

Alesia herë pas here ka postuar në rrjetet sociale foto apo video ku shfaqet me bikini, duke ekspozuar format trupore, për të cilat komentohet shumë.

“Na e ngrite tensionin”/ Bluza e ngushtë për pak sa nuk i

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe një bluzë të verdhë, e cila për pak sa nuk i tregon më shumë seç duhet.

Fansat menjëherë kanë vërshuar në komplimente të tipit “ca ylli, sa e bukur, karamele, e ëmbla ime”. Madje dikush i shkruan “na e ngrite tensionin”, duke lënë të kuptojë se i ka pëlqyer shumë poza e saj.

“Na e ngrite tensionin”/ Bluza e ngushtë për pak sa nuk i

“Na e ngrite tensionin”/ Bluza e ngushtë për pak sa nuk i