Elvana Gjata poston videon kur flet SHQIP, këngëtarja me famë botërore i lë këtë koment (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata poston videon kur flet SHQIP, këngëtarja me famë botërore i lë këtë koment (FOTO)

Elvana Gjata poston videon kur flet SHQIP, këngëtarja me famë botërore i lë këtë koment (FOTO)

Shihni komentin e këngëtares me famë botërore për Elvana Gjatën…

Së fundmi Elvana Gjata ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’. Gjatë intervistës këngëtarja u surprizua nga prezenca e të emës në emision dhe këtë pjesë, e cila është plot humor, ajo e ka publikuar edhe në Instagram. Mes shumë komenteve të fansave të Gjatës, bie në sy edhe komenti i këngëtares me famë botërore. Bëhet fjalë për këngëtaren e hitit “Safari”, Bia në bashkëpunim me J Balvin, Pharrell Williams, dhe Sky, shkruan intv.al. BIA si fillim i ka komentuar dy ‘emoji’ zemre edhe më pas është Elvana ajo që e quan “dashuri”. Bia s’ja lë me aq por i thotë se është e mrekullueshme dhe se e do. Këngëtaret shihet të ndjekin njëra-tjetrën në Instagram si dhe të shpërndajnëshumë dashuri mes tyre.