Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve: “Mos u lodhni shumë, meqë më kujtoni shpesh…” (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve: “Mos u lodhni shumë, meqë më kujtoni shpesh…” (FOTO)

Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve: “Mos u lodhni shumë, meqë më kujtoni shpesh…” (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka ka qënë mjaft i angazhuar së fundmi me projektet e tij muzikore dhe ai ka bërë me dije se po punon për të tjera.

Megjithatë Zerka duket se rezeravat e veta për sa u përket shkrimeve në portale për të dhe krijimet e tij.

Në një postim të fundit në Instastory ai ka treguar se do të përformojë në të njëjtën skenë me këngëtarin francez me famë botërore Maitre Gims dhe u ka kërkuar portaleve të mos shkruajnë për të meqe nuk kujtohen për projektet e tij.

“Tani ju lutem portaleve të mos lodhen shumë! Meqë shkruani shumë për mua, projektet e mia dhe më kujtoni shpesh… Faleminderit të gjithë atyre që më kanë suportuar dhe besuar tek materialet e mia. Shihemi në Bukuresht me 22 qershor” – ka shkruar këngëtari në foton e postuar ku ai dhe Maitre Gims janë krahas njëri- tjetrit .