PUBLIKOI FOTON DUKE BËRË SI “SEKSI”/ Fansi “ngacmon” Aulonën: Sa të pëlqen vetja – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON DUKE BËRË SI “SEKSI”/ Fansi “ngacmon” Aulonën: Sa të pëlqen vetja

PUBLIKOI FOTON DUKE BËRË SI “SEKSI”/ Fansi “ngacmon” Aulonën: Sa të pëlqen vetja

Është një nga moderatoret më të përfola në rrjete sociale pasi gjithnjë i thotë gjërat ” pa dorashka”.

Bëhet fjalë për Aulona Mustën e cila përveç profesionit tësaj , ka një pasion të madh për palestrën. Këtë e shohim përmes fotove që ndan me miqtë dhe dëshirës për të “reklamuar” në një farë mënyre fizikun e saj.

Por mesa duket edhe kur ajo poston thjesht një foto ku tregon modelin e ri të flokëve, do komentohet.

“Sa të pëlqen vetja” , i shkruan njëri nga fansat por Aulona ende nuk i ka kthyer përgjigjen nga ato epiket me të cilat na habit gjithnjë.