ASGJË NUK SHKOI SIÇ E PARASHIKOI/ Fansat “kryqëzojnë” bashkëshorten e Ermalit… (FOTO) – AlpeGossip
ASGJË NUK SHKOI SIÇ E PARASHIKOI/ Fansat “kryqëzojnë” bashkëshorten e Ermalit… (FOTO)

ASGJË NUK SHKOI SIÇ E PARASHIKOI/ Fansat “kryqëzojnë” bashkëshorten e Ermalit… (FOTO)

Ditë më parë u zhvillua dasma e Gjikos dhe Elitës e natyrisht vëmendja u përqëndrua edhe tek veshja e të ftuarve të pranishëm.

Ndër to ajo që bie në sy është bashkëshortja e Ermal Fejzullahut.

Ajo u paraqit në dasëm me një fustan të kuq e mjaft elegant por… e kishte kombinuar me atlete.

Ariana është kritikuar mjaft nga fansat e mesa duket asgjë nuk shkoi siç ajo e parashikoi.