“COPËZA VESHJESH”/ Janë super në modë dhe që duhet ti kemi në gardërobë – AlpeGossip
“COPËZA VESHJESH”/ Janë super në modë dhe që duhet ti kemi në gardërobë

“COPËZA VESHJESH”/ Janë super në modë dhe që duhet ti kemi në gardërobë

Meqë jemi mes stinës së pranverës dhe stinës së verës vendosëm që t’ju njohim me disa “copëza veshjesh” që janë super në modë, të përshtatshme për dy stinët në fjalë dhe që duhet t’i kemi në gardërobë me çdo kusht.

Përzgjedhjen e keni ju në dorë, ndërkohë ne ju këshillojmë që të qëndroni brenda kornizave të stilit tuaj, gjithmonë!

Fustane, çanta, pantallona, syze, këpucë, pra disa “copëza veshjesh” prej të cilave mund të frymëzoheni, dhe më pas t’i blini në vendin që dëshironi dhe t’i bëni pjesë të gardërobës.