Ish modelja e Playboy hidhet nga kati i 25-të bashkë me të birin – AlpeGossip
Ish modelja e Playboy hidhet nga kati i 25-të bashkë me të birin

Ish modelja e Playboy hidhet nga kati i 25-të bashkë me të birin

Stephanie Adams, 47 vjeç, ish modele e Playboy dhe djali i saj Vincent, 7 vjeçar, u gjetën të vdekur pasi u hodhën nga kati i 25-të i Gotham Hotel në Manhattan, New York.

Policia po heton rrethanat e ngjarjes, por hipoteza e parë është se gruaja mund të jetë vrarë, duke u hedhur bashkë me të voglin, për shkak të luftës ligjore për kujdestarinë e të birit.

Çifti u duk bashkë të Mërkurën në një gjykatë të Manhattanit, e cila i ka mohuar Stephanie-së lejen për të marrë me vete vogëlushin në Europë gjaë verës, në mënyrë që të takohej me të dashurin e saj.

Stephanie ka qenë Miss Playboy në nëntor të 1992-shit dhe ka dalë një periudhë kohe edhe me aktorin e famshëm Robert de Niro.