E tmerrshme! Këngëtarja e famshme që e doni të gjithë përfundon në spital nga mbidoza e heroinës! – AlpeGossip
E tmerrshme! Këngëtarja e famshme që e doni të gjithë përfundon në spital nga mbidoza e heroinës!

E tmerrshme! Këngëtarja e famshme që e doni të gjithë përfundon në spital nga mbidoza e heroinës!

Çfarë ka ndodhur?!

Para pak javësh ajo anuloi koncertin e saj në Londër për shkak të problemeve shëndetësore, ndërkoëh që TMZ dhe të gjitha mediat ndërkombëtare kanë njoftuar se Demi Lovato është shtruar në spital për shkakun “mbidozë heroine”. Këngëtarja 25-vjeçare mësohet se është dërguar në spital mesditën e sotme nga shtëpia e saj në Hollyëood Hills. Gjendja e saj shëndetësore nuk dihet ende, por muajin e kaluar ajo u shpreh se ka disa probleme shëndetësore prej alkoolit.