Agnesa Vuthaj i jep hijeshi pranverës/ Kësaj here vjen SENSUALE dhe tërheqëse (FOTO) – AlpeGossip
Agnesa Vuthaj i jep hijeshi pranverës/ Kësaj here vjen SENSUALE dhe tërheqëse (FOTO)

Agnesa Vuthaj i jep hijeshi pranverës/ Kësaj here vjen SENSUALE dhe tërheqëse (FOTO)

Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuroshja që kohëve të fundit i është përkushtuar biznesit dhe modës ka realizuar një fotosesion.

Ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi teksa shfaqet tejet sensuale. Veshur me një fustan blu të hapur, ajo ka ekspozuar dekoltenë.
Edhe për këtë fotosesion ajo ka bashkëpunuar me fotografen Fioralba Kryemadhi.