“NUK E DIJA QË MË DUHESHIN”/ Lori Hoxha e ka lënë “gojë hapur” Sarën me dhuratën që i ka bërë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E DIJA QË MË DUHESHIN”/ Lori Hoxha e ka lënë “gojë hapur” Sarën me dhuratën që i ka bërë (FOTO)

“NUK E DIJA QË MË DUHESHIN”/ Lori Hoxha e ka lënë “gojë hapur” Sarën me dhuratën që i ka bërë (FOTO)

Dy trashëgimtaret e  “Top Channel”, Lori dhe Sara Hoxha, gjithnjë e kanë treguar dashurinë për njëra tjetrën edhe në rrjete sociale.

Së fundmi Sara ka ndarë me miqtë e saj një foto ku tregohen një palë shapka shtëpie të markës së njohur “Louis Vuitton” dhe krahas saj ka shkruar:

“Ja dhe Lori Hoxha që të bën dhuratë gjëra që nuk e dija që më duheshin”.

Mesa duket Lori ka bërë dhuratën e duhur dhe Sara tregon  përmes fotos se i ka pëlqyer, edhe pse është çuditur paksa.

/AlpeNews.al