“MA MIRË KËTU, A ATJE?” Dua Lipa ‘ngacmon’ ndjekësit nga pushimet në Shqipëri – AlpeGossip
“MA MIRË KËTU, A ATJE?” Dua Lipa ‘ngacmon’ ndjekësit nga pushimet në Shqipëri

“MA MIRË KËTU, A ATJE?” Dua Lipa ‘ngacmon’ ndjekësit nga pushimet në Shqipëri

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ndodhet me pushime në Shqipëri. Ajo po relaksohet në jug të vendit me motrën dhe miqtë e saj.

Ajo bërë postime të një pasnjëshme në Instagram, në të cilat ka treguar se është duke shijuar pushimet në Shqipëri.

“Më mirë këtu a atje?”- shkruan sot Dua krahas fotove të shpërndara me miliona ndjekës në rrjetin social ‘Instagram’.