“Ti je një dështake plak”/ Roza Lati i kthehet fansit: Deri ku paska arrit, mendo tani atë… (FOTO) – AlpeGossip
“Ti je një dështake plak”/ Roza Lati i kthehet fansit: Deri ku paska arrit, mendo tani atë… (FOTO)

“Ti je një dështake plak”/ Roza Lati i kthehet fansit: Deri ku paska arrit, mendo tani atë… (FOTO)

Roza Lati së fundmi është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar dhe shkak për këtë është bërë karakteri I saj I veçantë, Fero dhe së fundmi fotot e publikuara nga ajo ku shfaqet duke u puthur me të dashurin e saj të ri.

Gjithsesi se fundmi ajo është vënë në qendër të vemëndjes dhe shkak për këtë duket se është bërë një koment që ka marrë në instagram… “Ti je një dështake plak”, I shkruan komentuesi.
Por mesa duket Rozës nuk I ka ardhur aspak mire kur e ka lecuar këtë koment dhe nuk ka zgjatur shumë dhe ja ka kthyer.

Haha! Deri ku paska arrit dështakja. Mendo atë që do më shkruash tani”, ja ka kthyer moderatorja duke e lënë me gisht në gojë.