MEZI PO E PRESIM/ Zbulohet titulli dhe data e këngës së re të Luanës me Jay Santos! (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PO E PRESIM/ Zbulohet titulli dhe data e këngës së re të Luanës me Jay Santos! (FOTO)

MEZI PO E PRESIM/ Zbulohet titulli dhe data e këngës së re të Luanës me Jay Santos! (FOTO)

Pritjes duket se i erdhi fundi pasi Luana Vjollca ka zbuluar datën e lancimit të projektit të saj më të ri muzikor.

Luana Vjollca dhe Jay Santos kanë finalizuar këngën e re e cila titullohet “Locos”, dhe do të publikohet më 14 gusht.

“#Locos!!! 🔥🔥🔥 Kush është gati? Ruajeni datën! 💣“, ka shkruar vetë Luana sipër fotografisë me yllin latin, publikuar në Instagram.

Luana ka kohë që punon me yllin latin për t’i shtuar listës së hiteve verore një tjetër bashkëpunim të suksesshëm.

Ndërsa Jay Santos pritet që të sjellë edhe një tjetër duet me artiste shqiptare, këtë herë me Ronela Hajatin.

View this post on Instagram

#LOCOS !!! 🔥🔥🔥 Who is ready? SAVE THE DATE! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on