VITI I RI POR LORI HOXHA MBETET E NJEJTA/ Ja çmimi marramendës i fustanit që mban veshur – AlpeGossip
VITI I RI POR LORI HOXHA MBETET E NJEJTA/ Ja çmimi marramendës i fustanit që mban veshur

VITI I RI POR LORI HOXHA MBETET E NJEJTA/ Ja çmimi marramendës i fustanit që mban veshur

Lori Hoxha është një nga vajzat më të njohur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe gjatë gjithë kohës ia del të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me fotot dhe videot që poston.

Së fundmi, bukuroshja ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur me një fustan rozë me lule. Përveç pamjes së saj që u komentua shumë nga ndjekësit sepse duket ndryshe nga herët e tjera, diçka tjetër që nuk kaloi pa u vënë re ishte dhe veshja që bukuroshja mban.

Sipas profilit në Instagram të ”What they Wearin”, fustani i shkurtër rozë me lule i përket markës së njohur ”Alessandra Rich” dhe kushton plotë 1350 euro.

Epo mesa duket, Lori e ka nisur 2020 me qëllimin e qartë që as nuk ka ndërmend të kursehet për pamjen e saj. /AlpeGossip.al