Vetëm 1 javë pasi iu zbulua lidhja, këngëtarja shqiptare ja merr të DASHURIN Era Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
Vetëm 1 javë pasi iu zbulua lidhja, këngëtarja shqiptare ja merr të DASHURIN Era Istrefit (FOTO)

Vetëm 1 javë pasi iu zbulua lidhja, këngëtarja shqiptare ja merr të DASHURIN Era Istrefit (FOTO)

Vetëm një javë më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Era Istrefi është në një lidhje të re pas ndarjes nga menaxheri Faton Shoshi, ndarje e cila bëri bujë në media. Së fundmi po përflitet se Era është në një lidhje me producentin Diplo dhe shkak për këto thashetheme janë bërë komentet apo ngacmimet e tyre.

Fillimisht ishte producenti Diplo ai që e pyeste Erën tek një foto se për sa kohë do qëndronte në Xhamajka, ku ajo po realizonte videoklipi. E ky u komentua si një ngacmim nga ana e Diplos.

Ndërsa pak ditë më parë producenti tërhoqi sërish vëmendjen kur në një video të postuar nga Era shkruante “One love” e fansave iu duk e çuditshme që Diplo shkëputi pikërisht këtë pjesë nga kënga “Live it up”.

 

Pas këtyre rasteve Erën dhe Diplon i kanë bërë bashkë megjithatë sot këngëtarja shqiptare Dua Lipa ja ka marr producentin Erës. Dua ka publikuar një foto me Diplon duke lënë të kuptohet se diçka të re po sjellin