NUK FITOI ÇMIMIN E PARË NË FESTIVAL, Elvana Gjata ndez skenën në SHBA (VIDEO) – AlpeGossip
NUK FITOI ÇMIMIN E PARË NË FESTIVAL, Elvana Gjata ndez skenën në SHBA (VIDEO)

NUK FITOI ÇMIMIN E PARË NË FESTIVAL, Elvana Gjata ndez skenën në SHBA (VIDEO)

Direkt pas “Festivalit të Këngës”, Elvana Gjata u largua drejt New York-ut për koncertin e  organizuara aty.

Ajo ka mbledhur të gjithe shqiptarët në një vend dhe ka dhuruar spektakël. Mesa duket Elvana e ka shijuar çdo moment këtë koncert duke hedhur prapa mërzinë që nuk mori çmimin e parë në festival. Këtë gjë e tregon më së miri në videot që ka postuar në rrjetin e saj social “Instagram”.

  • Ajo shihet me një kostum që shkëlqen dhe shumë në formë

View this post on Instagram

#Elvanez #SiElvana #ElvanaGjata #MeTana

A post shared by • Elvana Gjata • (@elevanagjata) on