KUSH E PREZANTON NË TË VËRTETË “KLANIFORNIA-N”/ Visjan Ukcenaj ndan VIDEON plot humor duke “zbuluar” Marinën – AlpeGossip
KUSH E PREZANTON NË TË VËRTETË “KLANIFORNIA-N”/ Visjan Ukcenaj ndan VIDEON plot humor duke “zbuluar” Marinën

KUSH E PREZANTON NË TË VËRTETË “KLANIFORNIA-N”/ Visjan Ukcenaj ndan VIDEON plot humor duke “zbuluar” Marinën

Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka ndarë së fundmi me ndjekësit një video e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura. Mbi fotot profesionale të moderatores, Marina Vjollca, Visjani ka treguar se cila është gjendja e vërtetë e saj tani.

Në këto pamje duket se Marina është duke lyer flokët në kushtet e punës.

“Insipiruar nga Fedez me të shoqen. Kush mendonim ne se e prezanton ‘Klanifornia’ dhe ja kush e prezanton në të vërtetë”, ka shkruar Ukcenaj krah videos e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura.

Siç duket edhe nga pamjet, Marina ka të njëjtin problem me flokët njëjtë si të gjitha vajzat e tjera me flokët bionde.