Jo vetë kolegë…aktorët e “Portokallisë” dedikime plot dashuri njëri-tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetë kolegë…aktorët e “Portokallisë” dedikime plot dashuri njëri-tjetrit (FOTO)

Jo vetë kolegë…aktorët e “Portokallisë” dedikime plot dashuri njëri-tjetrit (FOTO)

Trupa e aktorëve të “Portokalli” kanë treguar gjithnjë se veçse kolegë janë edhe miq të mirë me njëri-tjetrin.
Një ndër miqësitë që ka spikatur është ajo mes moderatores Xhemi Shehu dhe aktores Albana Perhati. Ato publikojnë shpesh foto së bashku dhe i bëjnë dedikime njëra-tjetrës.

Edhe këtë të shtunë si Albana ashtu edhe Xhemi kanë publikuar momente nga provat. Me to është gjithashtu edhe aktori tjetër i trupës Olsi Bylyky

Fundjave te bukur nga @pipialbana @olsibylyku1 #shumexhan 🌸🌸🌴

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on