ZBULOHET EMRI/ Mc Kresha do të nxehë verën me këtë bashkëpunim (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET EMRI/ Mc Kresha do të nxehë verën me këtë bashkëpunim (FOTO)

ZBULOHET EMRI/ Mc Kresha do të nxehë verën me këtë bashkëpunim (FOTO)

Sezoni veror ka nisur me një prurje të madhe këngësh nga artistë të ndryshëm dhe bashkëpunime. Vera ende nuk ka mbaruar dhe një tjetër bashkëpunim u lajmërua. Ka qenë këngëtarja Eni Koçi ajo që ka zbuluar përmes një postimi të bërë në Instagram se do sot në orën 14:00 do të lançohet kënga e saj e re në bashkëpunim me reperin e njohur Mc Kresha.

I vetmi detaj që zbulohet rreth projektit është se kënga titullohet ‘Gabimet’.