Pasi ofendoi Rihanna-n dhe Chris Brown, Snapchat kërkon falje publike (FOTO) – AlpeGossip
Pasi ofendoi Rihanna-n dhe Chris Brown, Snapchat kërkon falje publike (FOTO)

Pasi ofendoi Rihanna-n dhe Chris Brown, Snapchat kërkon falje publike (FOTO)

Snapchat gaboi sërish!

Pasi askush nga përdoruesit nuk e pëlqeu ndryshimin që u bë në aplikacion, Snapchat publikoi një reklamë ku në qendër ishte sherri i bujshëm i Chris Broën me Rihanna-n vite më parë, kur kjo e fundit u dhunua shumë ashpër fizikisht nga reperi.

‘Do të doje të gjuaje me shpullë Rihannën apo me grusht Chris Brown?’ , -shkruhej në reklamë.

Vetëm shumë pak pasi kjo reklamë u publikua, një lumë kritikash vërshuan në ‘Tëitter’ duke e cilësuar si të pavend këtë veprim të Snapchat. Jo më kot, më pas kjo reklamë u fshi nga drejtuesit e aplikacionit dhe këta të fundit në një deklaratë për BBC kërkuan ndjesë publike.