Orinda Huta shfaqet për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë! Shikoni si duket ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Orinda Huta shfaqet për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë! Shikoni si duket ajo… (FOTO)

Orinda Huta shfaqet për herë të parë pas lajmit të shtatzënisë! Shikoni si duket ajo… (FOTO)

Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm që Orinda ishte shtatëzanë, por këngëtarja nuk duroi dhe e mohoi menjëherë lajmin. Sot sërish u tha se ajo ishte shtatëzënë por dëshironte ta mbante të fshehtë, deri në momentin që çifti Hysko do të vendosë ta bëjë publike. Ndërkohë, nuk dihet ende ndonjë detaj lidhur me gjininë e foshnjës apo në cilin muaj ndodhet momentalisht Huta.

Për herë të parë, Orinda është parë mbrëmjen e djeshme në një event të organizuar në kryeqytet, pas publikimit lajmit të shtatzënisë. Këtë herë moderatorja e emisionit “Cover” ka hequr dorë nga fustanet e ngushtë pas trupit, për një veshje më të gjërë.

Orinda duket se po i shijon në maksimum ditët e ëmbla, duke u kujdesur për veten në shtëpi. Moderatorja e emisionit “Cover” ka postuar në “Insta Story” një foto teksa shfaqet duke relaksuar në shtëpinë e saj, me një maskë në fytyrë.