KEJSI MBËSHTET PUBLIKISHT STRESIN/ U dërgon mesazhin e fortë prindërve të tij (FOTO) – AlpeGossip
KEJSI MBËSHTET PUBLIKISHT STRESIN/ U dërgon mesazhin e fortë prindërve të tij (FOTO)

KEJSI MBËSHTET PUBLIKISHT STRESIN/ U dërgon mesazhin e fortë prindërve të tij (FOTO)

Ndërkohë që Sali dhe Shpresa Lushaj, prindërit e këngëtarit Arkimed Lushaj që u arrestua pak ditë më parë, kanë qenë sot të ftuar në emisionin “Kjo javë” në News 24, ka reaguar dhe e dashura e Stresit.

Kejsi ka shpërndarë disa foto në Instagram, ku shihen prindërit e Stresit në intervistë në Newës24.

Bashkëngjitur fotove Kejsi shkruan” Ju dua shumë”, duke treguar një mbështetje për të dashurin e saj në këto ditë të vështira për të, pasi gjendet në burg.