YOUNG ZERKA DHE RONELA PO BASHKËJETOJNË/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar – AlpeGossip
YOUNG ZERKA DHE RONELA PO BASHKËJETOJNË/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

YOUNG ZERKA DHE RONELA PO BASHKËJETOJNË/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Gjatë një interviste për “Mirage”, këngëtari Young Zerka ka zbuluar projektet e reja të cilat do t’i sjellë shumë shpejt dhe ka treguar se po punon fort për t’i përcjellë publikut më të mirën e tij.

Sigurisht, gjatë intervistës ai s’mund t’i shpëtonte pyetjes në lidhje me Ronela Hajatin, për të cilën tregoi një detaj që me siguri i ka bërë të gjithë kuriozë. Zerka shprehet se Ronelën e ka lënë në shtëpi, duke lënë të kuptohet se çifti po bashkëjeton.

“Ronelën e lashë në shtëpi se kishte punë me projekte të tjera, po i përgatit edhe e lashë në shtëpi. Domethënë, ajo është duke punuar me projektet e tjera, unë po punoj me projektet e mia.”- është shprehur Zerka gjatë intervistës.