I FUSIN MES “SHALËVE” DHE…/ Njihuni me vjedhjet më SPEKTAKOLARE të vajzave (VIDEO) – AlpeGossip
I FUSIN MES “SHALËVE” DHE…/ Njihuni me vjedhjet më SPEKTAKOLARE të vajzave (VIDEO)

I FUSIN MES “SHALËVE” DHE…/ Njihuni me vjedhjet më SPEKTAKOLARE të vajzave (VIDEO)

Vjedhja është një nga aktet më t1% patolerueshme por në videon e mëposhtëme nuk do e keni mendjen atyre.

Pamjet do t’ju bëjnë të qeshni me të madhe me mënyrat që këto gra kanë praktikuar për të realizuar vjedhje në dyqane të ndryshme.

Nga futja mes shalëve e deri në gjoks, më poshtë AlpeNews.al ju njeh me disa prej vjedhjeve më spektakolare që keni parë ndonjëherë:

WTF 😲

WTF 😲

Gepostet von Interesting Things am Freitag, 26. April 2019