HIDHINI NJË SY/ “Fustanet e gjumit” janë sërish në modë dhe i aprovon Hailey Bieber dora vetë – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY/ “Fustanet e gjumit” janë sërish në modë dhe i aprovon Hailey Bieber dora vetë

HIDHINI NJË SY/ “Fustanet e gjumit” janë sërish në modë dhe i aprovon Hailey Bieber dora vetë

Hailey dhe Justin Bieber janë fotografuar pas Coachella dhe duken goxha të lezetshëm. Hailey, e veshur me një “fustan gjumi” të bardhë, të tejdukshëm, na konfirmoi se sërish, ky fustan është në modë dhe në fakt, duket kaq i rehatshëm dhe i freskët.

“Fustanet e gjumit” janë sërish në modë dhe i

BACKGRID

Ajo zgjodhi ta kombinonte fustanin me mbathje në të njëjtën ngjyrë. Gjithashtu, me atlete, syze dhe çantë të zezë.

Pra, ditëve të nxehtë të verës, kur do të dukesh cute dhe të jesh rehat, di se ç’të veshësh. Gërmo në dollap dhe kërko fustanin e preferuar. 😉